4 g
#13469871

Iyzico Kartımdan Para Çekti!

Iyzico 18:05’te Garanti Bankası Bonus Kredi Kartımdan 495 Türk Lirası çekim yaptı. Bankayı aradığımda yapabilecekleri tek şeyin Kredi kartımı iptal etmek olduğunu söylediler ve iptal ettiler. Maalesef kim çekti neden çekti gibi detay alamıyorum.


Iyzico kanalından yetkililerin böyle şeylere karşın nasıl güvenlik duvarı olmaz anlamıyorum! Paramın iadesinin yapılmasını ve sorumluların hukuki olarak yargılanmasını istiyorum!

İdil İdil 1.100 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Iyzico Temsilcisi4 g

    İdil Hanım Merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler