28 Mart 2018
#10283247

Iyzico İzinsiz Para Çekimi Gerçekleştirdi

11 Mart 2018 tarihinde hesabımdan 15.99 TL izinsiz çekim yapılmıştır. Daha önceleri Netflix sanmıştım ama konuştuğumda Netflix olmadığını söylediler. Bankam eğer site iade etmez ise şikayet başlata bileceğimi söyledi. Ziraat Bankası'ndan aldığım kodlar buradadır. Alışverişini yapmadığım, onay vermediğim paranın iadesini istiyorum en kısa zamanda. Cuma günü kartımı iptal ettirip genel müdürlüğe ve Tüketici Hakları'na başvuracağım yoksa. Kodlar buradadır.
0**** provizyon,
80**** referans.

Eylul Eylul 4.121 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Eylul26 Nisan 2018

  11 Mart 2018 tarihinde Netflix üyeliğimi başlatmıştım. İlk ay ücretsizdi fakat 15.99 TL para çekildi Ziraat kartımdan. Netflixin söylediğine göre bu para sadece kartın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek içinmiş. Fakat hesap özetimde ıyzıco isimli firmanın çektiği görünüyor parayı. Netflix Ziraat'in paramı iade edeceğini söylüyor. Ziraat para Iyzico tarafından çekilmiş diyor. İyzico Netflix onay vermeden iade edemeyiz, onay vermemişler diyor. Netflix biz zaten parayı hiç almadık diyor. Böylesine büyük bir firmanın bu şekilde rezil bir iş ve çalışma ağı olması oldukça komik. Paramın iadesini talep ediyorum.

 • Eylul26 Nisan 2018

  Hala iade alamadım.

 • Eylul28 Mart 2018

  İlginiz için teşekkürler, sonuç için iletişimde olacağım

 • Iyzico Temsilcisi28 Mart 2018

  Merhabalar, iyzico, e-ticaret sitelerine ödeme altyapısı hizmeti sunan, BDDK lisansına sahip bir ödeme kuruluşudur. Ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin iyzico ödeme altyapısını kullanması, kart ekstrenizde iyzico’yu görmenize neden olmaktadır. İşleminizle ilgili tarafınıza ulaşarak detaylı bilgiyi paylaştık. Sorularınız olması durumunda bize [email protected] 'dan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları