15 Temmuz
Yorum Yap
#10667792

Iyzico Haksız Şekilde Kredi Kartı Para Çekimi!

Https://www.usescotty.com/ sitesinde gerçekleştirmiş olduğunuz 14 TL tutarındaki ödemeniz gerçekleştirilmiş diye kartımdan haberim olmadan ve yetki vermeden Iyzico adı altında para çekilmiştir. Bu sitede hiçbir kaydım ve alımım bulunmamaktadır. Bu şirket ödeme kuruluşu altında kartımdan haksız ve usulsüz para çekmiştir.

Halil 1.972 Okunma

Cevaplar

 • Halil'in Teşekkür Mesajı11 Eylül

  Sorunum çözüldü. Teşekkür ederim!

 • Halil19 Temmuz

  Şimdi araştırmalarım sonucu ismini açıklamadığınız şirketin anlaşmalı ödeme kuruluşuymuşsunuz! Bu durumdan dolayı çok fazla yanlış anlaşılırsınız bilginize:) saygılar!

 • Halil19 Temmuz

  Tarafıma ulaşmadınız herhangi bir görüşme sağlamadık! BDDK ya kayıtlı olmanız bilgilerimizi akitleştirip imzalamadan ya da e sözleşme onayı olup cvv kod girmeden mail order ile kredi kartımda para çekemezsiniz! Bu şikayete geri dönüş yapmadığınız halde tarafınıza ulaşıp gerekli bilgi verildi ne demek?

 • Iyzico Temsilcisi17 Temmuz

  Merhabalar, iyzico, e-ticaret sitelerine ödeme altyapısı hizmeti sunan, BDDK lisansına sahip bir ödeme kuruluşudur. Ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin iyzico ödeme altyapısını kullanması, kart ekstrenizde iyzico’yu görmenize neden olmaktadır. İşleminizle ilgili tarafınıza ulaşarak detaylı bilgiyi paylaştık. Sorularınız olması durumunda bize [email protected] 'dan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler