30 Eylül
#12696715

Iyzico Haksız Para Alımları!

Iyzico firması üzerinden tahsilat yaparak Nanotalog.com adlı internet sitesi yüzlerce insanın parasını alıyor ve Iyzico buna seyirci kalıyor. Mail atıyorum bana verilen cevap ekte. Bütün dünyada yanıltmayla iştigal eden kişilere verilen hizmet derhal durdurulur. Biz sadece aracıyız bizimle ilgili yok demek bariz aracılıktır. En azından yapılan ödemeleri durdurup iade yapabilirsiniz.

Orhan Orhan 2.448 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı30 Eylül

    Teşekkür ederim. Para iadesine yardımcı oldular.

  • Orhan30 Eylül

    Beni aradılar ve ödemenin bugün iade yapıldığı bildirildi, kartıma 3 iş günü içinde yansıyacakmış, bekliyorum... İlgilendiğiniz için teşekkürler. Ancak rahatsızlık konusunu yineliyorum, ortada bariz bir dolandırıcılık yapan bir şirket var. 900 den fazla kişi aynı durumda şikayetvar.com sitesinde bunu inceleyebilirsiniz. https://www.sikayetvar.com/nano-katalogİnsanları mağdur eden bir şirkete altyapı sunmanız ne kadar doğru bunu yöneticilerinize bir iletin. Siz o altyapıyı durdursanız başka insanları avlamayacaklar. Yinede teşekkürler.

  • Iyzico Temsilcisi30 Eylül

    Merhaba Orhan Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları