30 Aralık 2019
#13343612

Iyzico Habersiz Tahsilat!

Iyzico altyapısı üzerinden 28.12.2019 tarihinde hesap kartımdan bilgim olmadan 94.92 TL işlem yapılmıştır. Konu ile ilgili yasal süreç başlatılmıştır hesaba ait kart banka tarafından kapatılarak incelemeye alınmıştır ödemenin ne için alındığı ve bilgim olmadan kartımdan nasıl tahsilat yapıldığı konusunda firmadan açıklama beklemekteyim. Ek olarak bana ait özel hesap bilgilerine nasıl ulaşıldığının da açıklamasını beklemekteyim.

Berk Berk 4.663 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Berk'in Teşekkür Mesajı30 Aralık 2019

    Merhaba problem hızlı bir şekilde çözülmüş gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konunun firma ile direkt ilgisi bulunmadığı anlaşılmıştır. Teşekkürler.

  • Iyzico Temsilcisi30 Aralık 2019

    Merhaba Berk Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler