29 Ağustos
#12515457

Iyzico Habersiz Kartımdan Birçok Kez Para Çekti!

22 Ağustos 2,50 TL
10 Ağustos 1,50 TL
ve aynı zamanda şu an bakamadığım ve bankaya iade dilekçesi yazdığım daha önceki aylardan 8 TL'lik çekimler yapılmıştır. Bunu fark etmem üzerine bankamı aradım ve banka da online işleme kartımı kapattı bununla birlikte yeniden kart talebinde bulundum. Yeni kart talebinde bulunduktan sonra da aynı şekilde yukarıda yazdığım miktarlarda yeniden para çekilmiş. Banka da fazlasını yapamıyor herhalde ki hala çekim yapılabiliyor. Ki aynı zamanda da paramı iade etmedi (Ziraat Bankası). Yeter artık çekim yapmayın zaten öğrenciyim ne kadar küçük paralar olsa da benim için önemli kimse parasını çöpe atmayı istemez.

Esra Esra 3.383 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı29 Ağustos

    Konuyla ilgili hızlı dönüşlerinizden dolayı teşekkür ederim. Sizin de anlattığınız gibi, habersiz tarafımdan çekilen hiçbir ücret yoktur. Günlük kullandığımız yiyecek otomatları vs. Gibi yerlerden yapmış olduğumuz harcamalarımızda tarafınızın ismi geçtiği için böyle bir şikayet yazma talebinde bulunmuştum. İyi ki de yazmışım ve doğrusunu öğrenmiş oldum. Ben ilginize teşekkür ederim. :)

  • Iyzico Temsilcisi29 Ağustos

    Merhaba Esra Hanım, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları