08 Nisan
#11819676

Iyzico , Godaddy'ye Bağlı Kredi kartımdan Para Çekti!

Iyzico, Godaddy'den alışveriş yapmış olduğum kredi kartından haberim olmadan 500₺ kadar para çekmiş. Hangi hizmet karşılığında, üstelik haberim olmadan bu meblağda bir para çekilmiş.


Kredi kartımı iptal ettirdim. Bankamdan da iletişime geçeceklerini söylediler fakat sonuç alınmazsa hukuki yolları deneyeceğim.

Hakan Hakan 1.113 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan11 Nisan

    Hızlı bir şekilde ilgilenirdi ve para iade edildi. Teşekkür ederim Iyzico.

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı11 Nisan

    Hızlı bir şekilde ilgilendi Iyzico. Para iadesi gerçekleşti. Teşekkür ederim Iyzico :)

  • Iyzico Temsilcisi09 Nisan

    Merhaba Ümmühan Hanım, Yaşadığınız durum sebebiyle çok üzgünüz. iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, iyzico

Ziyaretçi Yorumları