09 Eylül
#12570938

Iyzico Godaddy Adına Habersiz Para Çekmiş

Hesabımda haberim olmadan kredi kartımdan para çekilmiş. Sabah bir uyandım 5 mesaj 5 işlem yapılmış, toplamda 421 TL çekilmiş. Bu işlemlerden benim kesinlikle bir bilginin haberim yok. Site tarafından çekilen paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Süleyman Süleyman 1.740 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı11 Eylül

    İlk önce sürecin bu kadar hızlı ilerliyebiliceğini düşünmemiştim ilk müşteri temsilcisi ile görüşmemden sonra mağduriyetinin giderilebilceğini anladım çok açık ve net bilgi veriliyor teşekkürler ıyzico ailesi ve yardımlarından dolayı (aslı hanıma).

  • Iyzico Temsilcisi10 Eylül

    Merhaba Süleyman Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları