27 Mart
#11770690

Iyzico Bilgim Dışında Kredi Kartım Kullanılmış!

27.03.2019 tarihinde 134,24 TL tutarında Iyzico/Amazon üzerinden alışveriş yapılmıştır. Telefonuma onay mesajı gelmeden böyle bir işlem nasıl gerçekleşir.


Bu işlemin iptalini talep ediyorum. Bu siteler hakkında hiçbir bilgim yoktur ve alışveriş de yapmışlığım yoktur. Paramın iadesini talep ediyorum.

Güler Güler 1.191 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Güler'in Teşekkür Mesajı12 Nisan

    Teşekkür ederim

  • Iyzico Temsilcisi27 Mart

    Merhaba Güler Hanım, Yaşadığınız durum sebebiyle çok üzgünüz. iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için her gün çalışıyoruz. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz, kesinlikle bulunmamaktadır. Amazon, dünya çapında güvenilirliği kanıtlanmış ve müşterilerine sunduğu deneyimi her zaman için ön planda tutan bir firmadır. Yaşadığınız tatsız durumun telafi edilmesi adına tüm önlemlerin alındığından emin olabilirsiniz. Sürecin daha hızlı ilerlemesi adına +90 850 3902153 numarası üzerinden Amazon Türkiye Müşteri Destek Hattı’na ulaşabilir ve konuyla ilgili daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, bize [email protected] mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, iyzico

Ziyaretçi Yorumları