30 Haziran
#12194216

Iyzico Aynı İşlem İçin 4 Defa Ücret Tahsil Edildi!

29/05/2019 10.35 tarihinde Udemy.com sitesi üzerinden kurs satın aldım. Fakat işlemden sonra fark ettim ki bir kurs için 4 defa ücret tahsil edilmiş. Bu durumla ilgili bankam ve Udemy ile görüşme sağladım.


Bankam ücretin tahsil edildiğini söylerken Udemy bu konuda bir defa ücretim geldiğini söylemekte. Konuyla ilgili Iyzico kuruluşuna güvenmek istiyorum. İlgili durumun görsele ekte mevcuttur gerekirse dekontları da iletebilirim.

Mert Mert 1.660 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mert'in Teşekkür Mesajı01 Temmuz

    Şikayetimi pazar günü yazmıştım. Pazartesi yani bu sabah arandım ve cidden çözüm üretilmek için bir gayret gördüm. Bu bir çok firmada olmayan bir tutum. Amacınızın müşteriyi oyalamak değil de çözüm üretmek olmasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Iyzico Temsilcisi01 Temmuz

    Mert Bey merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler