İyiparfum.com Eksik Sipariş ve İlgisizlik!

Mert B. |

Siparişi verdik hadi zamanlaması uzun sürdü. 2 adet dedik tek adet çıktı. Müdür olduğumdan danışmaya bırakmışlar personelde almış. Açtım eksik lakin o kadar iyi firmayız şöyleyiz böyleyize arıyoruz 2 kişiyiz satın dönüş yapacağız. Şimdi de parfümeriye gidip orijinal mi değil mi diye teyit edeceğiz inşallah orijinal. Çünkü test ürünler kutusuz dediler. Bildiğiniz full kutulu geldi.

Etiketler :

Eksik Ürün Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert B.
  18 Aralık
  10:38

  sevim parfümeriye ve ykm mağazalarına elimdeki şişe ile gittim testerlarına satıs personeliyle baktık yakından köşesinden geçmiyor ve benden numuneyi ve faturanın fotokopisini istediler firmaya iletecekler.Bende sabahleyin gerekli yerlere şikayet dilekçemi verdim.Artık iyiparfüm.com düşünsün

 • 15 Aralık
  16:40

  Değerli müşterimiz,

  Siparişiniz 2 adet yerine size 1 adet gönderilmiştir. Yapmış olduğumuz bu hatadan dolayı sizden özür dileriz. Yeni yıl öncesi sipariş yoğunluğundan dolayı paketleme bölümümüzde bu tarz hatalar olabiliyor. Sizinle yapmış olduğumuz mail yazışmalarında da belirttiğimiz üzere hatamızı telafi edebilmek adına size ekstra 1 adet daha aynı parfümden hediye edeceğiz. Satın almış olduğunuz ürün "Outlet"dir. Outlet dahi olsa kutusuz parfüm satışı yapmamaktayız. Bu sebeple size kutu içerisinde geldi parfümünüz. Tüm parfümlerimiz distribütör garantili ve bandrollüdür.

  Saygılarımızla
  www.iyiparfum.com
  Müşteri Hizmetleri: 0850 840 8453