28 Şubat 2014

İva Medikal Kusurlu Ürün Gönderdi

İva Medikal'in facebook reklamlarından gördüğüm S4 cep telefondan 1 adet sipariş verdim. 24.08.2013 tarihinde Sürat Kargo ile kapıda ödemeli olarak geldi, yani ücretini Sürat Kargo'ya ödedim. Gelen ürünün siparişini verdiğim telefonla alakası olmadığını gördüm. Telefonu aynı kargo şirketi ile iade ettim. Firmayı aradım ve ödediğim parayı istedim. Bana 2-3 gün içerisinde iade olacağını söylediler. Bugün 08.10.2013 hala param iade olmadı. Firmanın telefonlarını arıyorum kapalı.

Yukarıdaki şikayetim üzerine beni 13 Şubat 2014 gibi aradılar. Şikayetini kaldır ödeyelim dediler. Şikayetimi kaldırdım. 2-3 Kez konuştum sonra telefon bile çıkmadılar. 10. Ay 2013'de ödediğim ücreti alamadım.

Mustafa 377 Okunma

Cevaplar

  • İva Medikal Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili incele yapılmış ve tarafımıza ilettiğiniz iban numarasının eksik ve yanlış olduğu bilgisini tarafınıza ilettik. Konuyla ilgili bize doğru iban numaranızı göndermenizi talep ettik. Bu dorğultuda iban numaranızı ilettiğiniz taktirde 160 TL tutarındaki ücret hesabınıza yansıtılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla İvamedikal.com Ekibi

  • Mustafa04 Mart 2014

    Eğer 1 hafta içerisinde parayı iade etmezlerse Tüketici Hakem Heyetine gideceğim. O zaman kuzu kuzu faizi ile geri öderler.

  • Mustafa04 Mart 2014

    Neresine memnun kalacağım ben bu firmadan isterse piyasanın yarı fiyatına veriyorum desin inanın hiç inanmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön