04 Mart
#11666829

İtopya.com Üzerinden Aldığım işlemcisiz Ve Ekran Kartsız Sistem Tarafıma Ulaştı!

İtopya.com üzerinden aldığım işlemcisiz ve ekran kartsız sistem tarafıma ulaştı. Kendi almış olduğum işlemci ve ekran kartları ile sistemi denedim. Monitörde sinyal yok uyarısı aldım. Ana kart üzerindeki arıza ışıklarından CPU ışığı yanmaktaydı. Kendilerini aradığımda (15 dakika bekliyorsunuz hatta minimum) gayet makul bir şekilde bize gönderin kontrolleri yapalım dediler. 22 Şubat Cuma gönderdim. 25 Şubat Pazartesi 12:37 de ellerine ulaştı kasam. Salı-Çarşamba-Perşembe aradığımda (Her aramada en az 20 dakika bekliyorsunuz. Bu şikayeti girerken 25. dakikadayım.) hep ürünün kontrol için beklendiği söylendi. (web sitelerinde 3 gün olarak belirtilmiş bu kontrol süresi). 1 Mart Cuma günü 17:00da kendilerine uzun bir beklemenin ardından ulaştım. Kasanın kontrolleri yapılmış fakat taşıma sırasında ön cam panel kırılmışmış denildi.
Şimdi benim sorum şu. Kontrol yapıldı ise tarafıma ulaşmak için neden beklediniz? Durum bilgisi vereceğinizi söylediniz.
(Tam şu anda telefondaki beyefendi hattı teknik servise aktardı. Telefon yüzüme kapandı) Ürün tarafınıza pazartesi ulaşıyor. Kutuyu açıp bakmak aklınıza hiç mi gelmedi? Neden son gün bekleniyor? Neden tarafınıza ben onlarca dakika bekleyip zar zor cevap alabiliyorum? İtopya pişmanlıktır.

Yunus Yunus 1.958 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yunus05 Mart

    Hala kendilerine ulaşabilmiş değilim. İlgili görsel ;

  • Yunus05 Mart

    Pazartesi göndereceklerini söylemişlerdi. Kendilerine ulaşamadım fakat ups kargodan adıma gönderilmiş kargo var mı diye sorguladım. Cevabı tahmin edin. Tabii ki yok.

Ziyaretçi Yorumları