28 Mart
#11770760

İtopya Bilgisayar'a Ulaşılamıyor!

İtopya'dan 2 hafta önce hazır sistem kasa almaya gittim. Hazır sistem olarak sattıkları kasadaki pek çok bileşen stoklarında dahi yoktu, alternatif ürünlere yönlendirip ekstradan da fiyat talep ettiler, neyse beklemeyeyim, tamam deyip, ekstradan 300 TL ödeyip aldım.


Yoğunluk olduğunu, teslimatın aynı gün yapılamayacağını, 2 gün sonra tarafıma haber verileceğini ve o gün bilgisayarı teslim alabileceğimi söylediler. 2 gün geçti kimse aramadı, müşteri hizmetlerini defalarca aradım kendilerine ulaşamadım.


Daha sonra genel merkezdeki kişiye özellikle telefonumu bıraktım. Sorup öğrenin daha sonra da beni arayın dedim kendisi de sağ olsun geri aramadı. Tekrar tekrar aramalarım sonunda kasa montajının yapıldığını ve teslimata hazır olduğunu öğrendim.


Şu anda ise kasayla ilgili sorularım için kendilerine mail atıyorum cevap vermiyorlar, müşteri hizmetlerini arıyorum dakikalarca telefonda bekletiyorlar sonra da hat kendiliğinden kesilip kapanıyor, ulaşamıyorum. İtopya Bilgisayar 'dan alışveriş yaptığım için çok pişmanım. İnternet üzerinden sipariş vermiş olsaydım kesinlikle iade ederdim, elden aldığım için şu anda öyle bir şansım da yok. Müşteri ilişkileri ve satış sonrası desteği de sıfır. Bir ürün alıyorsunuz ve o ürünle ilgili, ürünü aldığınız yerden destek alamıyorsunuz, kendilerine ulaşamıyorsunuz bile.

Emre Emre 1.185 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları