Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

İtopya Bilgisayar Siparişin Kargoya Teslim Edilmemesi

profile
30 Mayıs
2.361
Günay'ın Teşekkür Mesajı
“Kargoya verilmediği için şikayet oluşturmuştum ancak her aradığımda bir muhatap bulabilmem gerek telefon ile gerek mail ile geri dönüş sağlamaları benim için kıymetli ve değerliydi. İşlerini özenle yaptıkları kanaatindeyim. İletişime geçen ve ürün ile ilgili gerekli bilgileri tarafıma aktarmaya çalışan tüm İtopya çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.”

Merhabalar, 24.05.2023 tarihinde vermiş olduğum 230524222951920454 sipariş numaralı ürünüm hala kargoya verilmedi. "Siparişiniz hazırlanıyor" şeklinde bekliyor günlerdir. Bugün kargoya verilmesini rica ediyorum. Bekleme süreci ciddi anlamda uzadı bu kadar beklemeyi hak ettiğimizi düşünmüyorum. Teşekkürler.

İtopya Bilgisayar Siparişin Kargoya Teslim Edilmemesi
İtopya Bilgisayar Logo
30 Mayıs 14:20
Günay
31 Mayıs 12:28

Kargoya verilmediği için şikayet oluşturmuştum ancak her aradığımda bir muhatap bulabilmem gerek telefon ile gerek mail ile geri dönüş sağlamaları benim için kıymetli ve değerliydi. İşlerini özenle yaptıkları kanaatindeyim. İletişime geçen ve ürün ile ilgili gerekli bilgileri tarafıma aktarmaya çalışan tüm İtopya çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

Benzer Şikayetler

İtopya Bilgisayar İtopya Teslimat Süresi Yavaşlığı

profile
04 Nisan
3.043

29.03.2023 tarihinde sipariş etmiş olduğum bilgisayar siparişim için 31.03.2023 tarihinde müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ve ürünümün 03.03.2023 tarihinde kargoya verileceğini söylediler. Normal şartlarda hazır sistem bilgisayarların 3-5 gün içerisinde kargolanacağı bilgisine de İtopya'nın ke...

1

İtopya Bilgisayar İtopya İademi Almıyor

profile
1 hafta önce
623

Ürünü ben işte değilken kargo iş yerime bırakmış. Şimdi teslim aldığım için firma iade alamayız diyor. Aldığım sistem normalde işlemci AMD 5600 olarak tanıtılmıştı. Ben de ona istinaden aldım fakat sonradan işlemcinin 5500 olduğunu gördüm. İptal edemeden kargoya verildi.

1

İtopya Bilgisayar Kargoya Verilmeyen Ürünüm

profile
21 Ağustos
947

Cumartesi sabah klavye siparişi verdim. Pazartesi akşam üzeri hala kargoya dahi verilmemiş aynı gün başka siteden bilgisayar kasası monitör vs sipariş ettim kargoda şu an da yarın teslim edilecek basit bir klavyeyi bile hala kargoya veremediler. Yarın bilgisayarım elime geçecek ve hala klavyemi bekl...

İtopya Bilgisayar İtopya Yavaş Teslimat

profile
13 Temmuz
573

İtopya'dan 10.07.2023 tarihinde sipariş oluşturduk, aldığımız ürün Gigabyte 23.8" G24F-2. Ürünün sitesinde "Hızlı Gönderi" yazdığı halde İstanbul içinde 3 iş günü geçtiği halde hala ürünü kargoya veremediler. Hazır paketli bir monitör, herhangi bir montaj işlemi vb. Yok ama kargo yapamıyorlar. Maill...

İtopya Bilgisayar İtopya Yavaş Teslimat
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İtopya Bilgisayar Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 57 dk
Benzer Şikayet Yaz