İtopya Bilgisayar Satın Aldığım Hazır Sistem !

Serhat Serhat29 Haziran 18:10

12.06.2020'de donanım arşivi kodlu hazır sistemlerine sadece monitör eklentisi yaparak sipariş verdim. Hazır sistem olduğu için RAM 2x8 GB Corsair vengeance marka olarak vardı. 

Bunların düzgün çalışabilmesi için frekans numaraları aynı olan Dual kit RAM ya da -1+1 değerlerde kullanmaları gerekirken birbirinden tamamen farklı RAM takarak yollamaları sebebiyle 1 adet RAM kullanılamamakta kendilerine bunu mail yolu ile ilettiğimde hazır sistemde parça değişikliği yoktur şeklinde bir cevap verdiler.

Bunun üzerine konunun tamamen çalışanlarının hatası olduğunu montaj hizmeti dahil aldığım sisteme uyumsuz iki RAM takıldığını söylediğimde sipariş numarası sordular mail kanalıyla fakat 4 gün oldu halen bir cevap vermiyorlar düz hesap 300 TL gibi bir rakamı fazladan benden alarak 1 adet rami yanlış takarak beni zarara uğrattılar bir dönüş gerçekleşmiyor, tarafıma en acil şekilde sorunumun çözülmesini istiyorum 17 gün oldu 14 günlük iade süreçlerini sadece komple sistemde işletiyorlar sanırım ve bu kullanılmayan rami şu an kullanılabilir durum da ki RAM ile uyumlu frekans da ki RAM ile değiştirmek istiyorum yoksa diğer şikayet kanallarına da başvuracağım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler