İtopya Bilgisayar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Salih'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

İtopya Bilgisayar Oyun Hediyesi Kampanyalarında Umursamazlık

3.298görüntüleme
Salih
Salih 17 Temmuz 2020 04:13
ÇözüldüÇözüldü
Salih'in Teşekkür Mesajı
“Mağduriyetim giderildi.”

3 Temmuz günü 2020070322063985 sipariş no. ile inde 2070 süper ekran kartı bulunan bir toplama sistem satın aldım. Ancak yoğunluktan dolayı siparişimin etkin olma süreci ve fatura kesim tarihim 9 Temmuz olarak gerçekleşti ki gerçekleşmese bile hakkımın olduğunu düşünüyorum. Yani ben sizden bir ürün aldım ve kesilen faturasında 9 Temmuz yazıyor. Ben dahil dolu insan sizden her gün kaç bin tl' lik sistem topluyor ve verdikleri paranın yüzde 5 'i bile olmayan oyun dağıtımlarınızdan kampanya şartlarınıza uygunsa yararlanmak istiyorlar. Siz bu konuda diğer her konuda da olduğu gibi çok sert bir tavır takınıyorsunuz. 

Death string oyun hediyesi için kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen siz siparişi 3 Temmuz da vermişsiniz kampanya 9 Temmuz itibari diyorsunuz hayır anlamadığım hani sipariş verilince ürünü almış olmazsınız fatura kesildiği an ürünü almış olursunuz. Nasıl ürünlerin garantisi fatura kesimi ile başlıyorsa kampanyalarda hak iddia etmek de budur ürün sizin adınıza çıkar ki hani siparişi 9 Temmuz da vermiş olsam yine yan çizeceğinizden bahane üreteceğinizden eminin istediğiniz şartları yerine getirenlere bile vermiyorken hakkı olan oyun hediyelerini benim medet ummam hayalperestlik sanırım. 

Keşke müşteri ilişkilerine biraz daha önem veren bir firma olsanız. Halbuki çoğu kişi sizden aldığı ürünlerde küçük yapılan yanlışlar ve hataları göz ardı edebildiği gibi sizde müşterinize az anlayışlı davranın sipariş aşamasında daha etkin olmayan sipariş de ana kart değişikliği istedim fiyat farkı vererek yok, yapamayız dediniz. Neyse dedim kasa geldi PSU ters takılmış montaj işlemi umursamaz derecede yapılmış işletim sistemi kurulup test edilmemiş. Bios update son sürüme yapılmamış bu olanlara da neyse dedik ama bir oyun kampanyasında hakkımız var onda bile yardımcı olmuyorsunuz. Sattınız ya gerisi umrunuzda değil.

Salih
Salih17 Temmuz 2020 16:47

Mağduriyetim giderildi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler