15 Şubat
#11593606

İtopya Bilgisayar Müşterileri İle İlgilenilmiyor!

Müşteri hizmetlerini rahatsız etmemek için zor bir şey olmamasından dolayı takip numarası almak ya da kargo ile ilgili bir bilgi almak için önce e-posta ile ulaşmaya çalıştım, sonra aracı olan kargo firmasını aradım ve ellerinden bana iletilmek üzere bir kargo bulunmadığını söylediler (isim ile sorgulama yaptığımızda) kargo takibi numarası almamın sorgulamada daha kolaylık sağlayacağını söyledikleri için ben İtopya.com müşteri hizmetlere telefonunu arıyorum kimse açmıyor, siparişlerim kısmından kargo takibine basıyorum.


"Sorgulama sonucunda herhangi bir kayada ulaşılamadı. "Yazısı çıkıyor. Sonuç olarak İtopya.com müşterileri ile ilgilenmeyen bir firmaymış ben bu çıkarımda bulunuyorum. Sipariş (klavye) verilme tarihinde 10/02/2019 hadi o gün pazar 11/02/2019 tarihinde pazartesi günü kargoya verilsin 3 gün sonra 14/02/2019 tarihinde evime ulaşması gerekmekteydi.


Şu an kargo ile ilgili bir bilgi alamıyorum, telefonlarına bakmıyorlar müşteri hizmetleri telefonu 3-5 dakika çalıyor ve sonra kendiliğinden kapanıyor. Bugün 15/02/2019 ve daha bulunduğum şehre kargo gelmemiş bile.

Eray Eray 1.746 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eray'ın Teşekkür Mesajı15 Şubat

    Müşteri hizmetleri çok nazik bir dille şikayetim ile ilgili konuyu çözüme ulaştırdı.

Ziyaretçi Yorumları