27 Şubat
#11648175

İtopya Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Ve Teknik Destek!

Bundan tam 5 hafta önce İtopya'dan bir bilgisayar topladım ve ürün elime 1 hafta sonra ulaştı. Ürün geldikten bir gün sonra ana kartın Bios sürümünden doğan bir hata yüzünden bilgisayar açılmamaya başladı ve bende ürünü servislerine kargoladım. Telefonlarda bekledim mailler attım zar zor bilgi edinebildim ve bana 1 hafta sonra ana kartı teknik servise verdiklerini söylediler. O 1 hafta ne yaptılar hiç bilmiyorum artık. Ardından süreci hızlandırmaları için ricalarda bulundum mailler attım telefonlarını aradım ve yine zar zor cevaplar alabildim. Ancak zerre etki etmedi ve sonuç olarak 3 hafta da yetkili serviste bekledikten sonra bu haftanın başında yine maillerim sonucu zar zor cevap almamla beraber ana kartın geldiği söylenildi ve de bu hafta içerisinde testler sonrası tarafıma iletileceği söylenildi.


Çarşamba günü oldu ve sabah bu hafta gönderecektiniz diye mail atmama rağmen hala cevap alamıyorum ve müşteri hizmetlerini aradığımda 15 dakika telefonda beklememe rağmen açılmıyor üstelik bir keresinde aradığımda ise 8 dakika telefonda bekledim ve sonrasında hatlar karışmış olmalı ki İtopya'yi arayan başka bir müşteri hatta bağlandı. Buna ne denilir artık siz karar verin.

Zeki Zeki 16.918 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeki28 Şubat

    Demek istediğim şu ki vaktiniz varsa ve almak istediğiniz şeyi tanınmış daha kurumsal bir firmadan 50 60 lira farkla alin daha iyi veya pc toplicaksaniz vatanin kdv indirimini bekleyin veyahut 500 1000 lira daha fazla verin. Itopyadan alıp telefonlarda ve maillerinize cevap beklemekle uğraşmazsınız ve daha hızlı bir teknik servis hizmeti alicaginizdan emin olabilirsiniz .

Ziyaretçi Yorumları