08 Nisan
#11816192

İtopya Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

İtopya müşteri hizmetlerine 20 dakikadan önce ulaşamıyorum. Çarşamba günü ana kartın yapılması için onay verdim fakat hala servise bilgi vermemişler ve 25'inde mail gitmiş ayın 8'i oldu) D*** C***T***) adlı şahıs hala maile cevap vermemiş yaklaşık 16 iş günü oldu. Ayrıca 9 ay önce PC topladım ana kartta şu an arıza buldular ve ilk topladım günden bu yana arıza vardır.


2 tane kırık parça cıkmış ve fiziksel hasar olduğu için ücreti benden İstiyorlar benimle bir ilgisi olmasa da ben garanti ücretini vermeyi onayladım 168 TL. Hem telefon üzerinden çarşamba 18.10 - 20 gibi Ayın 1'inde 1 Nisan'da Telefon görüşmelerinin kayıtları vardır. Bu kadar ilgisiz bir firma ömrüm boyunca görmedim inşallah gereği yapılır.

Batuhan Batuhan 2.080 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Batuhan15 Nisan

    31 gün oldu ana kartımı garantiye yolladım ve ücretli onarım çıkardılar. Servis İtopya'ya mail attığında 13 gün boyunca maile cevap vermiyor ve ben itopyayı aradığım zaman anakartın bu durumda olduğunu öğreniyorum ve telefondan onay veriyorum ücretli yaptırım konusunda tamamdır mail onaylanacak diyor ve 3 4 gün ilgilenmiyor pazartesi günü servis anakartı firmaya sevk ediyor maile cevap verilmediği için ve bu durumda mağdur olan ben oluyorum tekrar onay vermek için yaptırılması için birçok kez İtopya ile görüşüp şikayet vara şikayet yazıyorum ve yeni kayıt olarak servise tekrar yollanıyor. Cuma günü onarımı biten anakartımın faturası ödenmesi için İtopya'ya mail gidiyor ve bugün yani pazartesi sabah 11.30 gibi aradığımda tamamdır beyefendi onay vereceğiz salı veya çarşamba günü elinizde olacak deniyor ve saat 17.30 da tekrar aradığımda hala onay verilmemiş ve tekrar ilgisizlik ve mağdur olan biz. (not: yasal olarak 20 iş gününü geçti ayrıca ben bu PC'deki sorunu 9 aydır çekiyorum PC'yi topladığım günden bu yana sorunun nerede olduğundan hiçbir fikrim yoktu ilk ana kart garantiye gittiğinde bir şey yok dendi. 2. Kez yolladığımda 2 adet kırık kompenent cıktı ve benim üzerime yıkıldı 168tl. Tüketici Hakları'na gideceğimi söylediğimde rahatlıkla gidebilirsiniz diyebiliyorlar çünkü ben Tüketici Hakları'na gittiğimde bunun sonuçlanması 3 ila 6 ay arası. Yani şunu belirtmek isterim İtopya'dan birçok alışveriş yaptım ve arkadaşlarıma da önerirdim bu saatten sonra kesinlikle böyle bir firma benim için yoktur. Hem Ayıplı mal satıyorlar hem de servis ücretini biz ödüyoruz aynı zamanda servis için 35 gün bekliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları