19 Haziran
#12131473

İtopya Bilgisayar İtopya Ürünümü Göndermiyor!

10 Haziran 2019'da sipariş verdiğim hazır sistem ve ekipmanlar bugün 18 Haziran hala gelmedi! Ankara'da oturuyorum böyle bir durum olması çok saçma ve çağrı merkezlerine asla ulaşamıyorsunuz sadece bir robot ve müşteri hizmetlerine bağlanmak çok zor. Bir daha bir şey almam da aldırtmam da.

Erdeniz Erdeniz 1.019 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdeniz22 Haziran

    21.06.19 saat 21 gibi bir telefon geldi İtopya'dan ve bana ellerinde seçtiğim PSU'nun bulunmadığını ve tedariğinin uzun süreceğini onun yerine aynı voltaj ve modelin rgblisini göndereceklerini söylediler fiyat farkını sordum ve 33 TL dediler fakat benden istemeyeceklerini söylediler. Ben de kabul ettim bu yaptıklarından dolayı hatalarını biraz kapadılar. Kargo 22si sabaha karşı 00.55 gibi kargoya verilmiş. 12 günlük bir bekleme oldu fakat yapacak bir şey yok hala aynı fikirdeyim

  • Erdeniz19 Haziran

    Gelişme : Sanırım Benimle dalga geçiyorlar. 10 Haziran'da sistem + klavye mouse mousepad monitör gibi şeylerin siparişini verdim. 18 haziranda müşteri hizmetlerine 55 dakika'da da olsa bağlanabildim ve bağlandığım kişi bana klavyenin stoğa yeni girdiğini söyledi ve bugün kargoya verilir dedi. Bugün aradım gene 55 dakika bekledim ve yine aynı kişi bana klavyenin 15 Haziran'da stoğa girdiğini sistemin parçalarının beklendiğini ve kargonun bu hafta içi verileceğini söyledi. İnternette ise siparişlerin eğer sistemse 3-4 gün içinde kargoya verileceğini kargonun da 1-3 iş günü sürebileceğini söylüyorlar. Sistem bana acil lazım diye İtopya'dan alışveriş yaptım fakat pişmanım. Mağdur durumdayım ve şikayet edebileceğim her yere edeceğim.

Ziyaretçi Yorumları