İtopya Bilgisayar İtopya Bilgisayarın Veremediği Hizmet

Yalçın Yalçın23 Haziran 19:28

Ayın 14'inde vermiş olduğum sistem siparişi üzerinden şu zamana kadar siparişim ile ilgili ne doğru düzgün bir bilgi alabildim ne de siparişim elime ulaştı. Bu kadar talep gören ve bu kadar sorunlu bir firma görmedim. Hadi yoğunluk vardır anlarım fakat alternatif hiçbir şey sunulmuyor. İnternetten verilen siparişler mecburen kargo ile geliyor. Kolaylık olsun diye mağazaya gitseniz kapıda 20-30 kişi sırada bekliyor size sıra gelesiye kadar ki stok durumu meçhul. İnternetten verdiğiniz siparişlerin ise doğru düzgün bilgisini alamıyorsunuz bile. Müşteri Hizmetleri hattında 40-50 kişi sırada bekliyor. 2 kere bu sırayı bekledim. Biri 1 saat biride 50 dakika civarı sürdü. 2 aramamda da sıra bana geldiğinde telefonu kapattılar. Mail atıyorsunuz onda da doğru düzgün bir bilgi verilmiyor. Hele bir de UPS kargonun uyguladığı kargo kotasından bahsetmiyorum bile. Kargo ücretini benim ödediğim bir hizmetten doğru düzgün yararlanamıyorum. Madem çok fazla sipariş geliyor ve kargo firması ile ilgili bir problem var o zaman internetten verilen siparişlerin mağaza teslimatını açın ya da alternatif bir kargo firmasıyla çalışın. Buradaki en büyük problem verilemeyen bilgi sistemi. Kargoyu beklemekten çok alamadığım bilgi için şikayetçiyim. İnsanlar ürünüm ne zaman kargolanacak veya kargom ne zaman gelecek diye düşünmek zorunda değil. Her hizmetin ücretini alıyorsunuz fakat bunun karışılığını veremiyorsunuz. Ben İstanbul'da oturuyorum ki İçim biraz olsun rahat. Ürünlerde bir problem çıktığında veya olası bir problemde mağazaya siparişimi kendim getirebilirim fakat şehir dışından sipariş veren arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mücahit 25 Haziran 19:41  

  Aynı sorundan muzdaribim. Ayın 14ünde vermiş olduğum siparişim henüz kargoya dahi verilmedi. 3 gün önce kargo takibini açtılar 3 gündür kargoyu teslim edemediler. Dediğiniz gibi 3 gündür arıyorum toplamda İtopya çağrı merkezinde 100 dakika harcamışım.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Yalçın 26 Haziran 23:08  

  Kargom perşembe günü geldi. İşin garip tarafı o gün müşteri hizmetlerine bir ilk defa ulaşıp durumu sorduğumda bana akşam veya ertesi gün kargoya verileceğini söyledi. Lakin Konuştuktan 2-3 saat sonra kargom geldi. Kargolarından haberleri bile yok.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler