İtopya Bilgisayar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İtopya Bilgisayar İlgisizlikte Son Nokta

3.949görüntüleme
Behnan
Behnan 22 Ekim 2020 21:51

Kendilerinden Ekim 2020'de ~25.000 TL'lik bilgisayar kasasipariş ettim. Kasa elime geçti fakat "kendilerinin bilgisayar topla sisteminden yaptığım kasa da " PSU ile RTX 3080 ekran kartı'nın power kabloları uyumsuz olduğu için. Ekran kartını takamadan ayrı göndermişler.

Çektikleri yoğunluktan ötürü arayıp "bilgisayarınız böyle çalışmayacak isterseniz bir PSU siparişi verin" demeyi bile hacet görmeyen, aradığınızda müşteri hizmetlerinde en az 7, bazen 15, bazen 20 küsur kişi sıra olduğu ve o sıranın asla gelmediği bir firma.

Bunların hepsine ek olarak Acıbadem de ki ofislerine gittiğinizde kapıda 45dk bekleyip içeri girdiğinizde size " internetten verilen siparişlerde buradan kasa teslim edemiyoruz diyen " ama bununla ilgili herhangi bir bilgi web siteleri üzerinden ödemeyi alırken herhangi bir şekilde söylemeyen bir firma.

Gördükleri ekstra ilgiyi asla ve asla kaldıramayan, müşteri memnuniyetini sona atan ve beni inanılmaz zor bir durumda bırakan İtopya'dan asla bir şey siparişi vermeyeceğim ve çevreme de aynı şekilde ileteceğim.

Not: kargo ile göndereceğinizi bilsem zaten sipariş vermezdim. O yüzden almaya geldim vermediler kasayı hazır olmasına rağmen! 25000TL lik kasayı etrafına herhangi bir koruma sarmadan sade kutuyla göndermişler!

Yazıklar olsun İtopya.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler