28 Temmuz
#12340044

İtopya Bilgisayar Arızalı Ürün Tamirinde Gecikme Yapıyor

Ürün: MSI gg Force GC30 Kablosuz PC Uyumlu gamepad normal kullanıma rağmen ve yere düşürme ya da hasar alma gibi durumlar olmamasına rağmen aldığımın 3. ayının ortasında sol Analog bozuldu.


Üstüne üstlük 1 Temmuz 2019'da tamir için teknik servise gönderdim, kargonun kendilerine ulaştığına dair ne bir SMS ne de bir e-mail ile bana bildirim gelmedi. Mail attığımda ürünün 6 Temmuz'da ilgili firmaya gönderildiği cevabı geldi. Bugün ayın 27'si ama başka bir haber yok. Arkadaşlar transatlantik tamir ediyor herhalde. "Genel" telefon arızalarında dahi 1 hafta içinde tamiri yapılıp teslim ediliyor. Sol Analog tamiri ne kadar zor olabilir gerçekten şu an bunu araştırıyorum.


Müşteri memnuniyeti sıfır. Satarken her şey güzel ama çağrı merkezini aradığınızda 26. sıradan başlıyorsunuz ve 1. sıra gelene kadar 1 saat beklemeniz gerek. Boşuna aramayın. Benzer şikayetler burada fazlasıyla mevcut. Verdiğim 300 TL'ye değse keşke ama boş. İtopya'dan işlemci de satın aldım, demek ki o da bozulsa teknik servis 2 sene sonra tamiri halledecek... Bir sonraki adres Tüketici Hakları başvurusu.

Ozan Ozan 3.800 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları