19 Şubat
#11609035

İtopya Bilgisayar Arızalı Ürün Çıkmazı!

İtopya.com adlı siteden corsair LL140 r GB fan ürününü 1 Şubat 2019 tarihinde sipariş ettim. Ürün arızalı geldi sorun değil olabilir onların suçu değil sonuçta. Telefonla ve maille ulaştım hemen iyi niyetle ürününüzü gönderin hemen ertesi gün yenisini gönderelim dediler. Bende hemen gönderdim hatta ertesi gün ellerine ulaştı. Aradan bir hafta geçti tekrar aradım dedim fan hala gelmedi. Hemen yarın gönderiyoruz efendim yenisini falan. Aradan 10 gün daha geçti şu an ayın 19'u. Telefonla ulaşmak mümkün değil. Mail gönderiyorsun 1 haftada cevap gelir mi gelmez mi Allah bilir. Yurdumuza fayda sağlayalım diyoruz Amerika'dan vermediğimiz sipariş bir fan için evet bir fan büyütülecek bir şey yok yani tutup da koca bir bilgisayar almadım altı üstü bir fan. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Parası umurumda değil aynı fanı Amerika'dan alsam arızalı çıksa geri göndersem ve yenisini kargolasalar şimdiye kadar 2 sefer gelmişti. Paramla rezil olduğumu söyleyebilirim.

Cem Cem 936 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cem23 Şubat

    Uzun uğraşlar sonucu 23.02.2019 tarihinde param iade edildi. Tabi ki kargo ücreti iade edilmedi benden gitmiş oldu yani 7 küsur lira zarar ettik.

  • Cem20 Şubat

    Güncelleme: Telefonla ulaştılar elimizde ürün stoğu olmadığından bu durumun yaşandığını söylediler. Bende cevap olarak madem ürün yoktu neden yarın gönderiyoruz diye 2 sefer söylendi diye... Tabi yorumsuz. Şikayeti kaldırmamı istediler. Ürünün parasını iade ettikleri zaman şikayeti kaldıracağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler