16 Mart 2016

İstinye Park Tavuk Dünyası Hem Suçlular Hem de Saygısız!

Hafta sonu sipariş vermiş olduğum menü 50 dakika da gelmedi. Gidip siparişimi sorduğumda beklediğiniz süre imkansız 10 dk.'da maksimum teslim edilmektedir diye diretildi. Çalışan garson bayan benimle tartışmaya girip "gelip sorsaydınız, bu kadar beklemek akılsızlık" diyerek terbiyesizlik yaptı.

Sürekli yemek yediğim mağazanın müdürü konu karşısında pasif kalıp yardımcı olmadı. Elimize ötünce gelin diye verdikleri alet sipariş ile eşleştirme yapılmamış. Ödemesi alınan siparişimin fişi kesilmesine rağmen alete entegre olmadığından bekledim. Elimden beklediğim süreyi gösteren fişim varken garson ile tartışma yaşadım. Beklemekten çok tarzları insanı çıldırtıyorlar. İstinye Park Tavuk Dünyası çalışanları kadar kurumsal olmayan çalışan görmedim. Müşteri memnuniyeti sıfır!

Diyar 916 Okunma

Cevaplar

  • Diyar 19 Mart 2016

    Bir sonraki ziyaretim o markaya tabi ki olmayacak. Ama gidecek olan kişilerin aynı maduriyeti yaşamaması adına umarım firmaya gerekli uyarılar yapılmıştır. Kaliteli sunum, güzel lezzet fakat berbat hizmet maalesef memnuniyetsizlik yaşatıyor. İlginize teşekkürler...

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi19 Mart 2016

    Şeyda Hanım Merhaba, Öncelikle değerli geribildiriminizi ve uyarılarınızı bizlere ilettiğiniz için teşekkür eder, Sizlerin şikayetleri bizler için birer armağandır bilmenizi isterim. İstinyepark şubemize şikayetinizle alakalı gerekli uyarıların ve ikazların yapılacağından emin olabilirsiniz. Bir sonra ki ziyaretlerinizde aynı sorunla karşılaşmamanız adına gerekli önlemler alınacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, ziyaretlerinizin devamını dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön