11 Mayıs 2013 #1792023

İstinye Devlet Hastanesi Enfeksiyon Bölümü!

09. 05. 2013 tarihinde İstinye Devlet Hastanesi enfeksiyon bölümüne tahlil sonuçlarımı almak için gittim. Dr. *** nin hastalara karşı olan yaklaşımı davranışı beni hayretlere düşürdü. odasına girdikten 2 dk sonra telefon görüşmesine başladı yaklaşık 10 dk süren bir konuşmaydı belkide daha fazla telefon görüşmesine başlamadan önce bir rahatsızlığım olduğunu söyledi .


Dr süren telefon görüşmesine başladı aradan zaman geçtikten sonra odaya 2 kişi girdi ve oturdu. nerede hastaların mahremiyet i ben hastalığımın ne olduğunu tahminlere dayalı olarak eczaneden öğreniyorum böyle bir doktor böyle bir hareket böyle sorumsuzluk olamaz bu bayandan şikayetçiyim yapmam gereken ne varsa da sonuna kadar yapacağım bu konunun ve doktorun bu davranışının üstünde durulmalı.

Duygu 673 Okunma

Cevaplar

  • Duygu23 Temmuz 2013

    asla ve asla gitmeyeceğim tek hastanedir. başka bir yerde aynı testleri oldum hiç bir sıkıntım çıkmadı hiç bir ilaç tedaviside görmedim artık nasıl bir yerde inceleme yapılıyorsa orasıda tartışılır. bana bir geri dönüş sağlanmadı . hastaneyi şikayet ettigimde doğal olarak personeli korudular vs...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön