İstikbal'den Almış Olduğum Mobilyanın Teslimatı!

Bayram T. |

Firmanızdan 17.05 2015 tarihinde oturma grubu aldım 3420 TL kredi kartı ile ödememi yaptım. Bana en geç 1 ay içinde mobilyalarımın teslimatının yapılacağını söylediler ancak 18.06.2015 tarihinde vardığımda Kırşehir'e henüz işimiz çıkmadığından teslim edemedik. Peki ne zaman işiniz çıkar dediğimde belli olmaz kesin tarih veremeyiz dediler neden bana bunu baştan demediniz beni mağdur ettiniz.

Bari 10 gün içinde mobilyaları mı teslim isterim deyince bana kaba bir şekilde siz kimsiniz der gibi günü siz değil biz belirleriz. İsterseniz iptal ediniz sizin paranıza ihtiyacımız yok der gibi sözlerle bizleri aşağılamışlardır. Çalışan bu şahsı kınıyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  07:50

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 19 Haziran
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri