İstikbal'den Aldığım Yataktan Yay Sesleri Geliyor!

Muhammet Ö. |

Öncelikle şikayet sürecini anlatayım 2006 yılında aldığım İstikbal optimal yataktan yay sesleri gelmeye başladı, tesadüf eseri bir İstikbal bayisinden yatağın yaylarını 10 yıl garantili olduğunu söyledi ve servise yönlendirdi. Bir iki hafta içinde servis geldi ve yatağın yaylarının değişeceğini söyledi ve yatağı alıp gitti.

1 hafta sonra yatak geldiğinde yatak eskisinden daha kötü bir yatak olarak geldi. Uzun uğraşlarım sonunda yatak yenisi ile değişti ama zamanla aynı şikayetler tekrar başladı. Uzman kişi gelip tekrar baktı sorun yok dedi gitti benim nefes alıp vermemle duyduğum sese servis problem yok dedi. Optimal yatak sorunlu değişim istiyorum. Tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Sünger - Yay Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ö.
  12 Kasım
  20:32

  standart şeyler,servisteki profesyonel arkadaşlar gelip bakmışlar problem görmemişler,bakalım tüketici hakları ne diyecek....

 • 12 Kasım
  14:06

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.