İstikbal'den Aldığım Yatağı İade Almıyor.

Fikri A. |

30 gün Mutluluk garantili; 14.05.2014 tarihinde Samsun / ÇİZGİ İstikbal bayiisinden Therapedic Memory Touch Yatak satın aldım. 24.05.2014 tarihinde Yataktan Memnun olmadığımı gerekçeleri ile anlattım ve teşhirde bulunan bir yatağı almak istediği söyledim. Gayet olumlu davranarak yatağı alabileceğimi söylediler, şimdi alacağım yatak daha uygun fiyatta olduğu için kalacak bakiyeyi iade edemeyeceklerini çünkü para iadesi olmadığını yerine başka ürünlerden almam gerektiğini söylediler: İstikbal çağrı merkezini aradık ve cevap bekliyorum. İadenin anlamı: alınmış bir şeyi geri verme ise: ben niçin paramı geri alamıyorum. İhtiyacım olmayan bir şeyi almaya dayatılmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikri A.
  30 Mayıs
  08:56

  1 hafta oldu servis gelip yatağı alacak ve de kredi kartıma ücreti iade edilecek dendi henüz bir gelişme yok. Servis nerden gelecekse.

 • 28 Mayıs
  17:49

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.