29 Ocak 2014

İstikbal'den Aldığım Ürünün Rengi Attı.

Yaklaşık 20 yıldır İstikbal'den mobilya alıyoruz ilk defa böyle bir sorunla karşılaştık. İstikbal'in sofya oturma grubunu yaklaşık bir buçuk sene önce aldık mobilyalar daha 1. yılını doldurmadan mobilyalarımızın güneş değen yerlerinin rengi atmaya ve kızarmaya başladı.

Servis geldi bu sorunun aşırı güneşe maruz kalmasından olduğunu ve kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Oturduğumuz ev kuzey ve ev yazın akşam saatlerinde çok az bir süreyle güneş alan bir evdir. Bundan önceki yine İstikbal marka oturma grubumuz da hala kullanılmaktadır ve onlarda böyle bir sorun hiç olmamıştır.

Mahmut 397 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 03 Şubat 2014

    telefon yüzümüe kapatıldı ilgilenilmedik

  • Mahmut 30 Ocak 2014

    Bilgi aktarımını bırakın telefon yüzümüze kapatıldı. Tüketici hakem heyetine başvuracağım bütün yasal yollardan hakkımı savunacağım.

  • İstikbal Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön