19 Eylül 2013

İstikbal'den Aldığım Ürüne Hatalı Montaj Yapıldı!

2011 yılı Mayıs ayında İstikbal regina mutfak dolap seti aldım. Montaj sırasında duvar panosu hatalı montaj oldu. Dolap kapakları da defolu çıktı. Kapaklar yeniden değişti fakat köşe eklentiler değişmedi ton farkı oldu. Bayi bayiliği bıraktım pano getirtemem, vitrinde ki panoyu sökünce takayım diyerek kullanılmış ürün öneriyor.

Servis, pano bayinin hatası diyor. Köşe eklentiler için ise çözüm bulmuyor. En sonunda servis ( 2 yıldır bayi, merkez ve Antalya servisi ile diyolog halinde idim) garanti doldu bahanesine sığınıyor. İstikbal markasına güvenerek ürün aldım. Bayinin hatası ve bayiliğe bırakması müşteriye
ilgilendirmez. İstikbal markasına güvenmekle acaba hata mı yaptım?

Hakkı 146 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı22 Ekim 2013

    İstikbal müşteri hizmetleri şikayetvar.com daki yazı sonrası arayıp servisin bizimle ilgileneceğini söyledi (daha önce ki başvurularımda da aynı şekilde davranıyorlardı)fakat 1 ay oldu ilgilenen yok. İstikbalin bu ilgisizliğini kınıyor ve istikbal ürünlerini kimseye önermiyorum.

  • İstikbal Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 18.09.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön