04 Şubat 2014

İstikbal'den Aldığım Ürün Hatalı Çıktı.

İstikbal mobilya mağazasından aldığım ürünler hatalı çıktı. Buda yetmiyormuş gibi 3 aydır da sorunlarım çözülmüyor. Bugün yarın 3 ay geçti. Bölge servisi sorunumu çözemedi. Genel müdürlüğü aradığında tekrar bölge servisine yönlendiriliyorsun ve sorun hala devam ediyor.

3 defa servis geldi hikaye. Bir türlü tam gelemediler. Hep bir şeyler eksik. 3 aydır yemek takımı sandalyelerimin arkalıklarını bekliyorum hala gelecek. Ben çinden gelecek zannediyordum meğerse Kayseri'den gelecekmiş. Keşke 3'ü bir arada düğün paketi alsaymışım hiç olmazsa bu kadar sorun yaşamazsınız.

Ramazan 143 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön