08 Şubat 2014

İstikbal'den Aldığım Sandalyelerin Vidası Çıktı.

İstikbal'den aldığımız masanın sandalyesinin vidaları çıktı ve açılan koltuğun demiri düzgün durmadığından koptuk yamuk duruyor 07:02:2014 tarihinde geleceklerini söylediler. Bütün gün evde bekledik gelen giden olmadı, arayan soranda olmadı ama bana gelen mesajda yazılı olan numarayı aradığımda bana eve gelindiğini ve beni aradıklarını söylediler ama eve gelen giden olmadı.

Ben evde normalde kimsenin olmadığını söylüyorum. Arkadaşlar hala yapacak birşey yok sadece hafta içi geleceklerini, ne zaman gelecekleri konusunda bilgi veremeyeceklerini söylüyor. Yetkili biriyle görüşmek istediğimde yetkili olmadığını herkesin çıktığını söyledi. Bende şikayet edebileceğim yerin telefon numarasını istedim garanti belgesinde.

Aytaç 94 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön