06 Aralık 2013

İstikbal'den Aldığım Mobilya Kumaşı Sorunlu!

Geçen yıl almış olduğumuz Class oturma grubu ilk geldiğinden itibaren kumaş kırışıklığı içinde bana teslim edilmiştir. Talebim üzerine üç kez kumaş değiştirilip gerdirilip tekrar getirilmiştir ve her seferinde sadece 1 saat sonrasında hem de üstüne oturulmadan kumaş kendini salıp kırış kırış durmaktadır.

Servisin açıklamasına göre bu koltuk takımının süngerinden kaynaklı üretimsel bir problemdir, hangi kumaş kaç defa kaplanırsa kaplansın aynı sonuç ortaya çıkacağı söylenmektedir. Aldığım yerde tüketici mahkemesine yönlendirdi. Mahkemeye ne para vermek istiyorum nede zamanımı? Bu koltukları üretimden kaldırın diğer insanlara yazık. 3500 TL az bir para değil. Mağduriyetimi karşılamalı İstikbal grubu!

Elif 175 Okunma

Cevaplar

  • Elif 12 Aralık 2013

    hiç bir çözüm üretilmedi burada göz boyayıcı cümleler kullanmanıza gerek yok kayseriden mahide hanımın benimle tel konuşmasını dinleyin sonra karar verin.istikbal kadar başarısız pasif bir marka görmedim göremem de daha farklı yollardan hakkımı arıycam istikbal grubu bunu böyle bilin

  • İstikbal Temsilcisi12 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililer tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön