İstikbal'den Aldığım Mobilya Kumaşı Sorunlu!

Elif D. |

Geçen yıl almış olduğumuz Class oturma grubu ilk geldiğinden itibaren kumaş kırışıklığı içinde bana teslim edilmiştir. Talebim üzerine üç kez kumaş değiştirilip gerdirilip tekrar getirilmiştir ve her seferinde sadece 1 saat sonrasında hem de üstüne oturulmadan kumaş kendini salıp kırış kırış durmaktadır.

Servisin açıklamasına göre bu koltuk takımının süngerinden kaynaklı üretimsel bir problemdir, hangi kumaş kaç defa kaplanırsa kaplansın aynı sonuç ortaya çıkacağı söylenmektedir. Aldığım yerde tüketici mahkemesine yönlendirdi. Mahkemeye ne para vermek istiyorum nede zamanımı? Bu koltukları üretimden kaldırın diğer insanlara yazık. 3500 TL az bir para değil. Mağduriyetimi karşılamalı İstikbal grubu!

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Sünger - Yay Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif D.
  12 Aralık
  23:31

  hiç bir çözüm üretilmedi burada göz boyayıcı cümleler kullanmanıza gerek yok kayseriden mahide hanımın benimle tel konuşmasını dinleyin sonra karar verin.istikbal kadar başarısız pasif bir marka görmedim göremem de daha farklı yollardan hakkımı arıycam istikbal grubu bunu böyle bilin

 • 12 Aralık
  14:15

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize yetkililer tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.