21 Ocak 2014

İstikbal'den Aldığım Koltuk Yastıklarında Deri Atması Oldu.

İstikbal İzmir'den 2010 yılında koltuk takımı satın aldım. Fakat uzun süre şehir dışında olduğum için pek kullanmadık. Geçen yıl kullanmaya başlayınca minderlerin tüm derileri kendiliğinden parçalandı. İlgili firmanın Gaziemir Müdürlüğü'ne gittim. Garanti süresi dolduğu için ücretsiz değişim yapamayacaklarını söylediler.

Ayrıca bu derilerin ayıplı olduğunu ve artık üretimde bu deriyi kullanmadıklarını da ilettiler. Bir yıldır beni oyalıyorlar. Yani hem bana ayıplı ürün satmış hem de garanti süresi doldu diye onarım veya değişimi ücretsiz yapmıyorlar. Firmaya mail de gönderdim. Fakat sürekli olarak garanti süresi bahane ediliyor. Yardımlarınızı rica ederim.

Arzu 179 Okunma

Cevaplar

 • Arzu 16 Mart 2014

  Hiçbir şekilde sorun ile ilgilenilmedi.

 • Arzu 04 Şubat 2014

  Sizin gibi kurumsal sanılan bir firmaya bu tavırlar hiç yakışmamaktadır. Çözümcü olmanızı ve mağduriyetimizi gidermenizi bekliyoruz.

 • Arzu 03 Şubat 2014

  Görmezden geliyorlar.

 • Arzu 30 Ocak 2014

  Hiçbir şekilde bilgi aktarımı yapılmadığı gibi çözüm için uğraşılmadı.

 • Arzu 23 Ocak 2014

  Sonuç olarak kurumsal olduğunu sandığımız İstikbal firmasına güvenerek aldığımız defolu (ayıplı) derilerle kaplı yastıkların değiştirilmesini talep ediyoruz. Pazartesi gününe kadar sorun çözülmezse Tüketici Mahkemesinde dava açıp sonuna kadar hakkımızı takip edeceğiz. Ayrıca tüm çevremize de artık İstikbal'den ürün almamaları konusunda uyarıda bulunmaya başladık.

 • İstikbal Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın İlgili, Tüketicimize 21.01.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön