İstikbal'den Aldığım Kanepenin Elyafı Dışına Çıktı!

Onur Ç. |

2012 Nisan ayında almış olduğumuz Koltuk takımının kaplamasının üzerinden elyafları yüzeyine çıktı. Bu sorunu 3 ay önce almış olduğumuz bayiye danıştık bize teknik ekibin gelip bakıp gerekirse değişiklik yapılabileceğini söyledi ancak kimse gelmedi. Bunun üzerine firmaya gidip tekrar sorun için kayıt yaptırdık ama yine kimse gelmedi.

Şu an başka bir teknik ekibi aramamıza rağmen kesinlikle kendilerine ulaşamıyoruz. Ya telefon hep meşgul ya da cevap verilmiyor. İstikbal gibi prestijli ve büyük bir firmanın böyle ilgisiz ve duyarsız olması traji komik. Evimin bütün eşyaları İstikbal'den ancak bu ilgisizliklerinden dolayı bir daha asla İstikbal Mobilya'dan eşya almam.

Etiketler :

Sünger - Yay Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ç.
  27 Nisan
  23:48

  Hala ilgilenmediğiniz için teşekkür ederiz. İstikbalden alışveriş yaptığımız için pişmanız bir daha asla sizden ürün almayız ve reklamınızda bu doğrultuda olur.

 • 03 Ekim
  21:59

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz