04 Eylül 2013

İstikbal'den Aldığım Her Ürün Ayıplı!

İstikbal Dudullu bayisinden 13. 07. 2013 tarihinde Terra masa takımı ve boston baza aldım. Masa takımı 2 hafta sonra teslim edildi. Sandalyenin birinin ahşap bölümünde sorun vardı. Sandalyemin ahşap bölümünü değiştirecekler. Bazamda 28, 08, 2013 tarihinde geldi bazanın derisinde de yırtık var.

Servise bildirdim deriyi değiştirebileceklerini söylediler ben yeni aldığım ürünün tamirini değil yeni ürünle değişmesini istediğimi belirttim. Teslim edilen ürünün ayıplı olması halinde 1 ay içinde değişim ve iade hakkım var. Ürünümün yeni ürünle değişmesini istiyorum. Hem bayimle hemde Boytaşla görüştüm, sonuç alamadım. Eğer bu sorunum çözülemezse tüketici mahkeme heyetine başvuracağım.

Nuray 118 Okunma

Cevaplar

  • Nuray10 Eylül 2013

    istikbalin hizmetinden hiç memnun değilim ürünü satana kadar müşteriye güler yüz sattıktan sonra sorun çıkıyor ilgilenen kimse yok

  • Nuray04 Eylül 2013

    Ben bu bilgiyi evime 02.09.2013 tarihinde ikinci kere gelen servisten aldım ama ben derinin değişimini değil yeni ürün istiyorum sandalyenin de değişemeyeceğini söylemiştiniz hatta sorunu kabul bile etmiyordunuz sonra değişimi kabul ettiniz merak ediyorum yeni ürün göndermek bu kadar mı zor buraya tüketiciye bilgi verdik diyerek çözülmemiş sorunu çözülmüş gibi gösteriyorsunuz

  • İstikbal Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 31.08.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön