19 Şubat 2014

İstikbal'den Aldığım Dolabın Aynası Düştü.

10/2009'da Üsküdar Değirmeciler Mobilyadan aldığım gardrobun 2 m yük. ve 40-45 cm genişliğindeki aynası sadece yapışkan bantla tutturulmuştu ve gece uyurken yerinden çıkıp yüzüme çarptıktan sonra yatak başına çarpıp kırıldı. Allah'tan sadece yüzümün sol tarafına aldığım darbe ile kesik olmadan olayı atlattım.

Bayi ile görüştüğümde BOYPAŞ'ı aramamı söylediler. 5. aramamdan sonra bir yetkili bana garanti süresinin dolması nedeniyle teknik servis ücreti ve camın ücretini ödersem gelip camı değiştireceklerini söyledi. Cam değişimi istemediğimi ve camın sadece bantla tutturulmasının böylesine bir kazaya neden olduğunu anlatmak istesemde yapabileceğim başka birşeyin olmadığını söylediler.

Halime 223 Okunma

Cevaplar

  • Halime26 Şubat 2014

    Herhangi bir çözüm üretilmedi. Benzer ürün için konuştuğum mobilyacılar aynanın sadece bant ile yapıştırılamayacağını silikon vb madde ile sağlamlaştırılmış olması gerektiğini söylediler. İstikbalden arayan yetkili ise geçirmiş olduğum kaza için geçmiş olsun demek yerine teknik servisin söylediğini tekrarlayıp garanti sürem dolduğundan ücret karşılığı servisin gelip aynayı yapştırabileceğini söyledi. Derdim aynanın tekrar yapıştırılması değil, üründeki sorun yüzümden atlattığım ciddi kazaydı. Gözkapağımdaki morluk 1 hafta sonra ancak geçti. Bundan sonra İstikbal'e ait hiçbir ürün almayacağım ve çevremdekilerin de almaması için gerekli uyarıları yapacağım.

  • İstikbal Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön