İstikbal'den Aldığım Deri Koltukta Dökülme Oluyor.

Fatma İlknur T. |

İstikbal Mersin Harman mobilyadan 01.08.2011 tarihinde Astana deri koltuk takımı ve yemek takımı plazma ünitesi perde gibi ürünler aldım. 2 sene boyunca yemek masası ve perdelerden kaynaklanan sorunlarla uğraştım. Tam bitti diyordum ki deri koltuk takımımın en alttaki siyah astarlı kısım resmen soba bacasından dökülen korum gibi siyah siyah dökülüyor.

Mağazayı aradım teknik servisi arayın dediler. Orayı aradım garantisi dolmuş dediler. İstikbal en basit astarı bile 2 senelik mi yapıyor anlamadım. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu kadar basit kalitesiz bir malzeme nasıl olur. Koltuğun altındaki astar resmen toz gibi ufalanıyor. Müşteri hizmetlerini de aradım ama açıkçası hiç umursamıyorlar.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Bayi Personel Garanti Süre Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma İlknur T.
  22 Nisan
  09:32

  Müşteri hizmetleri evet geri döndü ama daha önce söylediklerini tekrarladılar. yani sonuç sıfır. İstikbal markası bundan öyle benim için sıfır. Sorun garanti süresi falan da değil. Sorun bu kadar adi kalitesiz malzeme kullanılması. Bildiğin basit astara kadar kaliteyi ve markalarını düşürmeleri.

 • 21 Nisan
  17:05

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.