23 Kasım 2015

İstikbal Televizyonun Geç Gelmesi!

09.10.2015 'de sisteme girilen Televizyon defalarca aramama rağmen tam net cevap alamadım ve bununla birlikte ürünüm gelmedi. Biz cep telefonu öncelik değil Televizyon gelmesini istediğimiz halde dalga geçer gibi telefonu gönderiliyor ama nedense Televizyondan haber yok, öyle bir sistem var ki kimseyle doğru düzgün konuşup net cevap alamıyorum. Müşteri hizmetleri sizi arayacaklar demekten başka bir şey yapamıyor.

Elif 599 Okunma

Cevaplar

 • İstikbal Temsilcisi26 Kasım 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Elif24 Ekim 2015

  09.10.2015 de sisteme girilen televizyon defalarca aramama rağmen tam net cevap alamadım ve bununla birlikte ürünüm gelmedi. Biz cep telefonu öncelik değil televizyon gelmesini istediğimiz halde dalga geçer gibi telefonu gönderiliyor ama nedense televizyondan haber yok öyle bi sistem var ki kimseyle doğru düzgün konuşup net cevap alamıyorum. Müşteri hizmetleri sizi arayacaklar demekten başka bir şey yapamıyor. Sistemden görünmüyormuş. Resmen hayali bir şeyle uğraşıyor gibiyiz. Bundan sonra Vestel'den herhangi bir ürün almayacağım. Yaptıkları hizmetler sayesinde ve tavsiye değil şikayetim olacaktır.

 • Elif22 Ekim 2015

  Bugün gün içerisinde geri dönuş bekliyorum. Bununla birlikte net cevap istiyorum.

 • Elif21 Ekim 2015

  Yapmış oldugunuz hiç bir şey yok... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön