İstikbal'den Ürün  Aldım Bin Pişmanım

Zeynep Zeynep05 Ağustos 17:55

Yaklaşık 1 yıl önce evimi yeniledim. Komple istikbalden fakat koltuk takımımda rengi de sararma ve farklı sorunlar oldu. Servis kaydı açtırdım tam 50 defa fakat gelenler farklı. Sorunları halledip rengiyle ilgili bir bilgimiz yok. Ama gelmişken bakalım hafif bir sararma var. 2 yıl kullanın iyice sararsın ole kayıt açtırın dediler. Ben sıfır ürün almışım. Ürünün iyice sararmasını neden bekleyeyim tekrar tekrar görüştüm. Devamlı bir oyalama kaç aydır bir sonuç yok. Ayrıca tamire götürdükleri berjerde orijinali bozup getirmişler. 

Kurumsal bir firma İstikbal ürününün arkasında dır diyerek bütün eşyalarımı oradan aldım. 5 aydır hala bir sonuç yok bir de müşteri kullanım hatası deyip kaydı kapatıyorlar bunların sorumlusu kim servis biz üretim yapmıyoruz. Tamirle ilgileniyoruz iade veya değişim üretici forma ya da bayi diyor. Müşteri hizmetleri buna servis karar veriyor diyor aldığım bayi müdürü ben ten ayrıldım diyor bu kadar rezalet olmaz. Bir daha İstikbal mi asla.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 24 Eylül 22:11

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Zeynep 06 Ağustos 17:56

Umarım bu sefer bir sonuç alırım gerçekten çok mağdur edildik artık tamir falan da istemiyorum berjeri maf ettiler çünkü ya değişim ya da iade talep ediyorum ilginize teşekurler iyi Günler

İstikbal Logo İstikbal 05 Ağustos 18:00

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler