11 Kasım 2013

İstikbal'den Aldığım Yataktan Yay Sesleri Geliyor!

Öncelikle şikayet sürecini anlatayım 2006 yılında aldığım İstikbal optimal yataktan yay sesleri gelmeye başladı, tesadüf eseri bir İstikbal bayisinden yatağın yaylarını 10 yıl garantili olduğunu söyledi ve servise yönlendirdi. Bir iki hafta içinde servis geldi ve yatağın yaylarının değişeceğini söyledi ve yatağı alıp gitti.


1 hafta sonra yatak geldiğinde yatak eskisinden daha kötü bir yatak olarak geldi. Uzun uğraşlarım sonunda yatak yenisi ile değişti ama zamanla aynı şikayetler tekrar başladı. Uzman kişi gelip tekrar baktı sorun yok dedi gitti benim nefes alıp vermemle duyduğum sese servis problem yok dedi. Optimal yatak sorunlu değişim istiyorum. Tüketici haklarına başvuracağım.

Muhammet 1.520 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet12 Kasım 2013

    standart şeyler,servisteki profesyonel arkadaşlar gelip bakmışlar problem görmemişler,bakalım tüketici hakları ne diyecek....

  • İstikbal Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön