29 Ocak 2014 #2263990

İstikbal'den Aldığım Ürünün Kalitesi Düşük Çıktı

4 ay önce 7000 lira verip İstikbal'den aldığım 4 koltuğun 8 köşesi alt döşemesinin kalitesizliğinden patlama yaptı eve kontrole gelen yetkili servis elemanları kontrole bile götürmeden bir yere çarpılıp yırtıldığını söyledi öyle bir şey olmadığını ve 8 köşenin aynı anda yırtılmasını zor olduğunu söylediğimizde ters bir şekilde yalan söylediğimizi ima edip kendimizin yırttığını söyledi.


O zaman kullanıcı hatası olduğuna dair kağıt vermelerini, tüketici haklarına gideceğimi söylediğimde, göndereceklerini söyleyerek gittiler ve işin tuhaf tarafı İstikbal'in bayisinde aynı ürünün sıfırının da aynı yerden patlak olduğunu gördüğümü söylememe rağmen müşteri temsilciliğinden geri dönüş yapılmadı.

Emrah 146 Okunma

Cevaplar

  • Emrah26 Şubat 2014

    herkesin uzak durmasını tavsiye edebileceğim firma sadece ismi kalmış

  • Emrah01 Şubat 2014

    İstikbal tarafından bana iletilen bilgi ücrete tabii olmak üzere isteğimin gerçekleşeceği yardım edildiği düşünülmesin arkadaşlar

  • İstikbal Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 22.01.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön