06 Şubat 2014 #2279309

İstikbal'den Aldığım Ürünün Arızası Giderilemiyor

İstikbal mağazalarında satılan Deco lambaderi yaklaşık 2.5 yıldır kullanıyorum ancak 1 hafta önce elektrik arızası nedeni ile kısa devre yaptı onarım için Edirne Boyser servisine götürdüm ancak servis elektrik arızalarını yapmadıklarını iletti ve anlaşmalı elektrikçilerine yönlendirdiler ancak elektrikçi lambaderi sökemediğinden arızayı gideremiyor.


Servise tekrar dönüş yaptığımda lambaderin garantisi bittiğinden onarımına yardımcı olunamayacağını ilettiler. Sökülemeyen lambaderi garantisi bittikten sonra çöpe mi atmamız gerekiyor yada en güzeli servis desteği olmayan Deco ürünlerini evimize sokmamamız gerektiğini kendilerinin bilmesi gerekiyor.

Bülent 269 Okunma

Cevaplar

  • Bülent09 Şubat 2014

    Aksesuar ürünlerinin garantisi bitinde hiç bir şekilde destek vermiyorlar Deco ürünlerinin onarımı yapılamıyor bize kullandığımız ürünleri çöpe atmak kalıyor bundan sonra deco ürünlerini evimize sokmamak mantıklısı

  • İstikbal Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön