21 Eylül 2013 #2023896

İstikbal'den Aldığım Ürünler Teslim Edilmiyor!

Altıntepe İstikbal bayisi olan Demirhan Mobilya'dan 28 Temmuz 2013 tarihinde yatak+baza+başlık aldık. Teslimatın 17 Ağustos günü yapılmasını istedik. Fakat 15 Ağustos günü aradığımızda eşyalarımızın daha gelmediğini öğrendik. Biz aramasak bize haber verecekleri dahi yokmuş. Bir hafta süre istediler.


Fakat bir hafta sonra gelen ürünlerde de deri başlığın yırtık geldiğini ve bazalarında taşıyan kişiler tarafından taşınırken yırtıldığını gördük. Firmayı aradık ve ürünlerin yenisini istedik. 3 haftadan önce getiremeyeceklerini söylediler. Bizde para iadesi istedik ama para iadesi de yapamayacaklarını bildirdiler. Mecbur yeni ürünleri beklemek zorunda kaldık. Süre geçmesine rağmen hala haber yok.

Nuri 158 Okunma

Cevaplar

  • Nuri27 Eylül 2013

    Pazartesi günü aradılar ve ürünlerimin perşembe akşamı geleceğini bildirdiler. Çarşamba akşamı tekrar konuştuğumda kamyonun gelmediğini ve ürünlerimin cumartesi geleceğini söylediler. Müşteriyle bildiğiniz dalga geçiyorlar. Bakalım cumartesi ne bahane bulacaklar.

  • İstikbal Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön