04 Şubat 2014 #2275852

İstikbal'den Aldığım Oturma Takımının Dikişleri Açıldı

İstikbal mobilyadan 20.02.2013 tarihinde aldığım moderno köşe takımı (naomavi-fume) dikiş açılması, kumaşta göz oluşması, koltuk grubunun yaylarının bozulduğunu ve alt bazanın ayrıldığı konusuyla firmaya bildirdim. Beni servise yönlendirdi. 03.02.2014 tarihinde Diyarbakır'dan servis elemanları gelerek şikayetlerimin yersiz olduğunu sadece dikiş açılmasını kabul edip. Diğer kumaşta göz açılmasını bizim yaptığımızı.


Yayların üzerinde fazla kişi oturmasından ve bazaya çok fazla eşya konulup ondan bu hale geldiğini söylediler. Gelen yetkili kişilerin şaka yaptığını düşündüm. Mobilyaların kullanıcı hatası olduğunu garanti dışı olduğunu belirttiler. Konuyla ilgili firmanın tavrı teknik elemanlarımız öyle uygun görülmüş dedi. Konunun çözümü için yardımlarınıza ihtiyacım var.

Erol 213 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön