28 Ocak 2014

İstikbal'den Aldığım Koltuk Kollarında Aşınma Oldu

Benim şikayetim herkesin bildiği İstikbal markalı firmadan birkaç sene önce aldığımız koltuk takımı ile ilgilidir. Moderno Deluxe model koltuk takımını aldığımızdan iki sene sonra, tekli koltukların deri kollarında aşınmalar meydana gelmeye başladı. Tek bir kol tamiratı için bizden istenen fiyat 110 lira+25 lira nakliye bedeli.


Daha sonrası için de garanti verilmemektedir. Yani markasına güvenerek alınan koltuk için birkaç yılda bir 465 lira tadilat bedeli ödemek zorundayız. Bu duruma bir çözüm istediğimizde nereye istersek şikayet edebileceğimizi söylediler. Müşteri memnuniyeti sıfır. İstikbal'e güvenerek biz hata yaptık.

Arzu 355 Okunma

Cevaplar

  • Arzu11 Şubat 2014

    Beni arayıp, önceki açıklamanın aynısı yapıldı. Hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti adına bir davranış görmedim. Mahalle mobilyacısından bile daha ilgi görürüdüm, kendi ürünü arkasında daha çok dururdu. Kendi ürününün arkasında duramayıp, koltuk parasına deri olan koltuk koluna tadilat yapabileceklerini söyleyen ve bundan sonrası için de sadece 6 ay garanti verebilen bir firma İSTİKBAL.

  • İstikbal Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön