27 Ağustos 2013 #1977276

İstikbal'den Aldığım Koltuğun Ayağı Çizik!

İstikbal'den aldığım Sofya koltuk takımının birisi tozlar içerisinde ve ayağı çizikti. Mağazayı aradık yeni sipariş edeceklerini söylediler. Bayramdan önce istenilen şey hala gelmedi. Daha önce alınan koltuğun alt kasası kırıktı servisin gelip tamir edeceğini söylediler.


Mağazayı arıyoruz o konuyla ilgili kişi izinde deyip cevap vermiyorlar acaba biri izindeyse İstikbal'de onun işleri kalıyor mu kimse ilgilenmiyor mu cumartesi servis gelecek dediler. Pazartesiye kaldı bugün arıyoruz perşembe diyorlar ben anlamadım. Yılların şirketi bu kadar ilgisiz olamaz herhangi bir mağazadan alsaydım bu kadar uğraşmazdım.

Kezban 81 Okunma

Cevaplar

  • Kezban09 Eylül 2013

    servis geldi mağaza yanlış bilgilendirdiği için 10 gün daha parça beklenecekmiş tv ünitesine de baktı servis montaj hatası olduğunu garanti kapsamına girmediğini mağazanın ödeme yapacağını söyledi mağazaya bildirdik ben artık istikbalden tek çöp almayacağım 1 aydır bekletiliyoruz herşey satana kadar sattıktan sonra kesinlikle ilgi yok

  • İstikbal Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön