21 Nisan 2014

İstikbal'den Aldığım Deri Koltukta Dökülme Oluyor

İstikbal Mersin Harman mobilyadan 01.08.2011 tarihinde Astana deri koltuk takımı ve yemek takımı plazma ünitesi perde gibi ürünler aldım. 2 sene boyunca yemek masası ve perdelerden kaynaklanan sorunlarla uğraştım. Tam bitti diyordum ki deri koltuk takımımın en alttaki siyah astarlı kısım resmen soba bacasından dökülen korum gibi siyah siyah dökülüyor.

Mağazayı aradım teknik servisi arayın dediler. Orayı aradım garantisi dolmuş dediler. İstikbal en basit astarı bile 2 senelik mi yapıyor anlamadım. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu kadar basit kalitesiz bir malzeme nasıl olur. Koltuğun altındaki astar resmen toz gibi ufalanıyor. Müşteri hizmetlerini de aradım ama açıkçası hiç umursamıyorlar.

Fatma 1.304 Okunma

Cevaplar

  • Fatma22 Nisan 2014

    Müşteri hizmetleri evet geri döndü ama daha önce söylediklerini tekrarladılar. yani sonuç sıfır. İstikbal markası bundan öyle benim için sıfır. Sorun garanti süresi falan da değil. Sorun bu kadar adi kalitesiz malzeme kullanılması. Bildiğin basit astara kadar kaliteyi ve markalarını düşürmeleri.

  • İstikbal Temsilcisi21 Nisan 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön